Strona główna / Interpretacje / Aktualności / Ważny komunikat z Teatru Powszechnego w sprawie „Capri…”
Ważny komunikat z Teatru Powszechnego w sprawie „Capri…”
16/11/2020

UWAGA! Zmiana formuły transmisji. Ze względu na utrudnienia spowodowane przez pandemię, 21 listopada transmitowane będzie wysokiej jakości nagranie spektaklu, dostępne do godziny 12.00 w niedzielę 22 listopada.

Gdyby jednak chcieli Państwo dokonać zwrotu zakupionych, wirtualnych biletów, prosimy o kontakt mailowy: rezerwacja@miasto-ogrodow.eu

„Capri – wyspa uciekinierów” jest najnowszym spektaklem Krystiana Lupy. Przedstawienie w reżyserii, adaptacji i ze scenografią jednego z największych współczesnych twórców teatru miało prapremierę w październiku 2019 roku.
Ten wielowątkowy, pełen odniesień do współczesności spektakl Krystian Lupa został zainspirowany książkami Curzio Malapartego – włoskiego pisarza, który przeszedł od fascynacji do krytyki faszyzmu, przez co w czasie rządów Mussoliniego został zesłany na jedną z włoskich wysp. Jak jednak zawsze w przypadku spektakli Lupy, to tylko pretekst do snucia uniwersalnej i erudycyjnej opowieści, w której przeszłość splata się nierozerwalnie z teraźniejszością.
Transmisja nagrania rozpocznie się o godz. 18.00 i będzie dostępna na stronie www.online.festiwal-interpretacje.pl do godz. 12.00 w niedzielę 22 listopada. Aby uzyskać do niej dostęp należy kupić elektroniczny bilet.
Czas trwania: 5 godzin 40 minut (2 przerwy)

Kategoria: Aktualności

Zobacz również: