Strona główna / Interpretacje / Aktualności / Bilety na „Capri – wyspa uciekinierów” już w sprzedaży!
Bilety na „Capri – wyspa uciekinierów” już w sprzedaży!
03/11/2020

Są już w sprzedaży bilety na spektakl zapowiadający XX Festiwal Interpretacje: „Capri – wyspa uciekinierów” w reż. Krystiana Lupy, który odbędzie się w formie live stramingu z Teatru Powszechnego w Warszawie w sobotę, 21 listopada o godz. 18.

„Capri – wyspa uciekinierów” jest najnowszym spektaklem Krystiana Lupy. Przedstawienie w reżyserii, adaptacji i ze scenografią jednego z największych współczesnych twórców teatru miało prapremierę w październiku 2019 roku.

Ten wielowątkowy, pełen odniesień do współczesności spektakl Krystian Lupa został zainspirowany książkami Curzio Malapartego – włoskiego pisarza, który przeszedł od fascynacji do krytyki faszyzmu, przez co w czasie rządów Mussoliniego został zesłany na jedną z włoskich wysp. Jak jednak zawsze w przypadku spektakli Lupy, to tylko pretekst do snucia uniwersalnej i erudycyjnej opowieści, w której przeszłość splata się nierozerwalnie z teraźniejszością.

Spektakl obejrzymy w internecie wraz z publicznością na widowni w Teatrze Powszechnym. Czas trwania spektaklu: 5 godzin 40 minut (2 przerwy).

Specjalna, wielokamerowa transmisja rozpocznie się o godz. 18 i będzie dostępna na stronie: www.online.festiwal-interpretacje.pl

Aby uzyskać dostęp do platformy należy kupić elektroniczny bilet w cenie 20 zł (10 zł dla posiadaczy Katowickiej Karty Mieszkańca oraz studentów).

Bilety można kupować przez stronę: www.online.festiwal-interpretacje.pl

Kategoria: Aktualności

Zobacz również: